سیاست / شناسه خبر: 62110 / تاریخ انتشار : 1399/2/2 13:41
|
دبیر ستاد مبارزه با کرونا

افزوده شدن دو نفر به فهرست مبتلایان به کرونا در استان بوشهر+ نقشه

بوشهری ها | دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: بر اساس اعلام آزمایشگاه کرونا، دو نفر دیگر نیز به فهرست مبتلایان به کرونا در استان بوشهر افزود شد تا تعداد کل افراد مبتلا شد

بوشهری ها / دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: بر اساس اعلام آزمایشگاه کرونا، دو نفر دیگر نیز به فهرست مبتلایان به کرونا در استان بوشهر افزود شد تا تعداد کل افراد مبتلا شد به این ویروس تا روز امروز به 169 نفر افزایش یابد.

دکتر سعید کشمیری افزود: با بهبودی قطعی 4 بیمار دیگر مجموع افرادی که تاکنون در استان بوشهر از ویروس کرونای جدید به‌طور کامل رهایی یافته‌اند به  108 نفر رسید.
وی بابیان اینکه دو بیمار جدید در حال حاضر در بیمارستان بستری و تحت مراقبت قرار دارند گفت: از دو بیمار جدیدی که نتیجه آزمایش کرونا ویروس آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، یک بانوی 43 ساله ساکن شهرستان جم و یک آقای 38 ساله اهل تنگستان است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه در حال حاضر 42  نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند افزود:  از 169 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان تاکنون 108 نفر از بیماری بهبودی کامل یافته، 43 نفر نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده و در منزل تحت مراقبت قرار دارند و هفت بیمار دیگر نیز در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند.

کلیدواژه

دکتر کشمیری

کرونا

استان بوشهر

ارسال نظرات

captcha
عید سعید فطر مبارک
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش