سیاست / شناسه خبر: 62118 / تاریخ انتشار : 1399/2/9 18:52
|
شهردار برازجان در نشست با اصحاب رسانه؛

30 تا 40 سال گذشته چنین آمار فعالیتی در شهرداری وجود نداشته/آسفالت 340 هزار متر مربع معابر و خیابان ها

بوشهری ها /اسماء بوستانی: شهردار برازجان در نشست خبری با اعضای شورا و اصحاب رسانه ضمن تبریک روز شوراها و روز کارگر گفت: اگر در فعالیت شهرداری پیشرفتی مشاهده شده، کمک مردم و استفاده از انتقادات سازنده

بوشهری ها /اسماء بوستانی: شهردار برازجان در نشست خبری با اعضای شورا و اصحاب رسانه ضمن تبریک روز شوراها و روز کارگر گفت: اگر در فعالیت شهرداری پیشرفتی مشاهده شده، کمک مردم و استفاده از انتقادات سازنده آن ها بوده است، در اوایل فعالیت خود تا به امروز  ملاقات روزانه با مردم را در اولویت کار خود قرار داده ام.


محمدحسن محمدی  با اعلام اینکه فعالیت های عمرانی در این چند سال به صورتی پیشرفت کرده که در۳۰ الی ۴۰ سال گذشته نیز چنین آمار فعالیتی در شهرداری وجود نداشته اظهار کرد: در سال ۹۸ حدود ۳۴۰ هزار مترمربع آسفالت معابر و خیابان ها را در سطح شهر داشته ایم، فضاهای سبز ورودی های شهر از سمت شیراز، اهرم و بوشهر نیز ساماندهی شده است.

وی در خصوص تجهیزات ماشین آلات شهرداری بیان کرد: در بحث اتوبوسرانی بیش از ۱۰ ماشین خدماتی سنگین و سبک و دستگاه اطفاء حریق اضاف شده است.

محمدی با اشاره به بازگشایی معابر و گذر شریعتی افزود: گذر شریعتی مهمترین گذری بود که باید به مرحله بهره برداری می رسید؛ تاکنون ۸۰ تا ۹۰ درصد این پروژه تکمیل شده است و امید داریم که در هفته دولت سال جاری شاهد افتتاح این پروژه ارزشمند باشیم.

وی در خصوص ارتقاء درجه شهرداری از ۸ به ۹ نیز بیان داشت: خوشبختانه بعد از ۲۵ سال با فعالیت های گوناگون توانستیم درجه شهرداری را ارتقاء دهیم.

شهردار برازجان با اعلام اینکه در همه محلات فعالیت های شهرداری به صورت عادلانه انجام شده است افزود: بیشتر این فعالیت ها با رویکرد محلات کم برخوردار انجام شده است.

محمدی با ابراز امیدواری برای به تحقق رساندن بودجه ۱۰۳ میلیارد تومانی شهرداری در انجام پروژه های سال جاری اظهار کرد: در سال ۹۸ طرح محله پاک و احیا پارک ها را انجام دادیم که این فعالیت همچنان ادامه خواهد داشت.

وی متراژ کوجه ها، معابر و پیاده روهای ساماندهی شده شهر در سال ۹۸ را چنین بیان کرد: ۳۴۰ هزار متر مربع آسفالت معابر و خیابان ها، ۱۴۵ هزار متر مربع آسفالت کوچه ها، ۳۹ هزار متر مربع پیاده روسازی، ۹ مورد افتتاح فضای سبز با متراژ ۷۰ هزار متر مربع که شاخص ترین آن فاز ۱ و ۲ پارک آزادی و فضای سبز حاشیه دره آردو است، ساخت دیوار حفاطتی به متراژ ۱۰۵۰ متر طول در محلات گرمسیری و حسین آباد، روکش آسفالت به میزان ۱۲ هزار متر مربع.

کلیدواژه

شهرداری

شهرداری برازجان

فعالیت های شهرداری برازجان

ارسال نظرات

captcha
عید سعید فطر مبارک
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش