سیاست / شناسه خبر: 63609 / تاریخ انتشار : 1400/5/3 12:19
|
استاندار بوشهر در آیین افتتاح سد ارغون بوشکان؛

یکی از سیاست های مهم این دولت رفع مشکل آب در استان بوشهر بود/ تصاویر

بوشهری ها /استاندار بوشهر در آیین افتتاح سد ارغون بخش بوشکان دشتستان گفت: ما در این جنگ اقتصادی صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته ایم، اعتبارات زیادی نداشتیم ، با دست خالی تلاش کردیم و اندک اندک اعتبا

بوشهری ها /استاندار بوشهر در آیین افتتاح سد ارغون بخش بوشکان دشتستان گفت: ما در این جنگ اقتصادی صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته ایم، اعتبارات زیادی نداشتیم ، با دست خالی تلاش کردیم و اندک اندک اعتبار گرفتیم تا امروز بتوانیم در در نقاط محروم استان پروژه های مهمی را افتتاح کنیم.

عبدالکریم گراوند یکی از سیاست های مهم این دولت را رفع مشکل آب در استان بوشهر اعلام و اظهار کرد: خشک سالی های پی در پی باعث مشکلات کم آبی در استان بوشهر گردیده، اما با افتتاح سد ارغون بوشکان بسیاری از مشکلات کم آبی شهر کلمه و روستاهای اطراف آن رفع خواهد شد.

گراوند با اعلام اینکه 52 میلیارد تومان از بودجه سفربرای پروژه های استانی تامین کردیم ادامه داد: چرا اعتبارات و بودجه استان بوشهر باید اندک باشد؟ نمایندگان مجلس بایدانرژی بیشتری برای تامین اعتبارات در استان بگذارند خصوصا پروژه هایی مانند راه آهن که نیاز به اعتبارات لازم دارد.

وی افزود: جنگ اقتصادی منابع درآمدی کشور را دچار مشکل کرده است، از بهمن ماه تاکنون حتی یک ریال اعتبار نداشتیم، اما سکوت کردیم و از منابع ملی و ظرفیت نمایندگان کمک گرفتیم تا امروز شاهد افتتاح چنین پروژه های بزرگی باشیم.

فرماندار دشتستان در این آیین با بیان اینکه این سد در دوره زمانی یکساله به اتمام رسید اظهار کرد: با افتتاح این سد و با نگاه ویژه استاندار محترم مشکلات آبی مردم شهر کلمه و روستاهای همجوار رفع خواهد شد.

فتح الله نوروزی افزود: حلقه چاه های شهر برازجان در ایام کم آبی تاثیر بسزایی در رفع مشکل آب  این شهر داشت، پروژه آبشیرین کن 17 هزر متر مکعبی که در بوشهر است و به امید حق به برازجان خواهد رسید تاثیر فراونی در رفع مشکلات آب این شهر  دارد.

به گزارش بوشهری ها در این مراسم از پیمانکار و مشاور این پروژه تقدیر شد.

کلیدواژه

برازجان

دشتستان

سد ارغون

کلمه

استانداری بوشهر

گراوند

فتح اله نوروزی

ارسال نظرات

captcha
عید سعید فطر مبارک
روز پتروشیمی
بانک سپه
طلوع دانش